- Når tid betyr noe

Velg språk

  • no_NO
  • en_GB
  • de_DE

Søk

Du er her:

Kundeportal

Norsk Trailer Express

Kundeportal

Behov for transportløsning?

Vi tar kontakt innen 2 timer!

Prisforespørsel

Sommertrafikker 2019

 

Norge

I ukene 27-30 tilpasses trafikkmønsteret i Norge for lavere godsmengder. På strekninger med lite eller mindre volum vil det være redusert frekvens eller økt benyttelse av transitt via andre terminaler som kan påvirke ledetidene for levering.

Terminalene opprettholder normale arbeidstider gjennom ferien, men lokaldistribusjon vil gå med noe redusert kapasitet tilpasset et lavere volum. Det kan forekomme lavere frekvens på steder med liten godsmengde og lang kjøreavstand fra våre terminaler.

_______________________________________________________________________________________________

 Italia, Portugal og kontinentet

I ukene 31-34 tilpasses trafikkmønsteret i Europa for lavere godsmengder i forhold til ferieavvikling. På strekninger med lite eller mindre volum vil det være redusert frekvens og antall avganger per uke som kan påvirke ledetidene for levering, og vi ber om forståelse for dette.

Vi gjør oppmerksom på at det i August hovedsakelig er stengt i Italia og Portugal. Av den årsak ber vi om, i fall dere har sendinger fra disse destinasjonene, kontakter oss og deres leverandør så tidlig som mulig slik at godset kan hentes før lagrene stenger.

På kontinentet og særlig i Spania kan det være begrensede åpningstider i samme periode, og forsinkelser kan forekomme.

_______________________________________________________________________________________________

 

Vennligst ta kontakt med oss på ,   eller hvis dere har spørsmål i denne forbindelse.

 

Vi benytter anledningen til å ønske alle våre kunder en riktig god sommer!

some_facebook some_linkedIn some_g_pluss